Błędowskie Rosy

Rozdroża - Ogrody - Sady


Jedyna taka agroturystyka

Owocowe pokoje.
Twórcza atmosfera.
Okolica pełna sadów. 
Tajemniczy XIX-wieczny park nad stawami. 
Unikatowe miejsce na rozstaju dróg.

Musujące Dźwięki vol.9
Koncert zespołu Caroline and the Lucky Ones


Musujące Dźwięki powracają! :)

Po trzymiesięcznej przerwie rozpoczynamy nowy sezon. Tym razem artystów będziemy gościć na naszej nowej okrągłej scenie plenerowej. W otoczeniu bujnej roślinności i śpiewu ptaków (w trakcie koncertu może być mniej słyszalny) będą mieli okazję zaprezentować wszystkim swoje muzyczne talenty...By nie przedłużać, mam przyjemność przedstawić pierwszy zespół tego rozpoczynającego się letniego cyklu spotkań z muzyką na żywo.

Caroline and the Lucky Ones

Zespół powstał w maju 2015roku. Wokalistka Karolina Jastrzębska jest córką lidera nieistniejącej już grupy T.Band, która przez wiele lat była aktywna na polskiej scenie country. Caroline and the Lucky Ones w niektórych utworach nawiązują do twórczości T.Bandu, prezentując jednak własne, oryginalne brzmienie. Dużym atutem zespołu jest warstwa wokalna: w chórkach Karolinie towarzyszą ojciec i syn - Adam i Paweł Piekarscy. Uwagę obserwatorów i słuchaczy przyciągnąć może połączenie pokoleń, jednak różnica wieku nie ma znaczenia. Muzycy twórczo współpracują na próbach i koncertach. Zespół wystąpił już na kilku znaczących imprezach country w Polsce, za każdym razem spotykając się z ciepłym przyjęciem. Grali między innymi na Pikniku w Mieście – Mrągowo 2016, w Wolsztynie, Wiśle, Ostrołęce. Pojawiają się też na towarzyskich spotkaniach miłośników country. Ich pierwszy występ obył się podczas countrowej wigilii w 2015 roku w Warszawie. Często koncertują w warszawskim Irish Pubie przy ulicy Miodowej, gdzie wykonują własne piosenki oraz covery utworów znanych wykonawców country i bluesa. W 2017 roku wygrali nagrodę Plebiscytu Dyliżanse w kategorii „Nowy Wykonawca Roku”. Otrzymali też nagrodę specjalną od Forum Muzyki Country (countrymusic.pl) za piosenkę „Kawałek nieba”. 
W Cydrowni obok klasycznego repertuaru zespołu pojawią się piosenki w rockowych aranżacjach. 

Skład:
Karolina Jastrzębska – wokal, mandolina
Piotr Trela - gitara elektryczna
Paweł Piekarski - gitara akustyczna, chórki
Adam Piekarski - bas, chórki
Jarek Cieślak - perkusja

Link do strony na facebooku:
https://www.facebook.com/carolineandtheluckyones/

Link do kanału Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCVmuEep0taPYblQ6qcVevkw 

Link do profilu SoundCloud:
https://soundcloud.com/user-787279638 

WSTĘP WOLNY!

Cydrownia ul. Parkowa 6, Błędów
Lokal otwarty w godzinach 12-22. 
Przewidywany początek koncertu godz. 19.30.

Istnieje możliwość rezerwacji stolików i miejsc siedzących. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 724 747 567.

Przed i w trakcie koncertu zapraszamy do korzystania z oferty naszej kuchni oraz baru, zaś dla najmłodszych przygotowaliśmy kąciki zabaw w lokalu i na zewnątrz blisko sceny.

Do zobaczenia :D

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.